O Nas

CENTRALE WENTYLACYJNE

Od początku istnienia naszej firmy przywiązujemy wielką uwagę do doskonalenia techniki i jakości wykonywanych projektów i schematów instalacji. Wszystkie nasze opracowanie wykonywane są z najwyższą starannością bez względu na to czy jest to projekt instalacji dla domu jednorodzinnego czy duży projekt dla budynku komercyjnego.

Wykonujemy projekty branżowe z zakresu wentylacji, ogrzewania nadmuchowego, oraz klimatyzacji. Mając stały dostęp do najnowszych urządzeń oferowanych przez czołowych światowych producentów projektujemy instalacje nowoczesne a jednocześnie ekonomiczne i funkcjonalne.

Nie bez znaczenia jest również nasze duże doświadczenie w wykonywaniu instalacji, dzięki temu wiemy jakie czynniki są najważniejsze dla poprawnego funkcjonowania układu oraz jak zaprojektować system aby zachować nakłady inwestora na rozsądnym poziomie.

28 LAT DOŚWIADCZENIA

Wykorzystując aktualne standardy, technologie produkcyjne i testowe nasze produkty są zgodnie z międzynarodowymi standardami w branży wentylacyjnej. Prowadzimy działalność produkcyjną oferując szeroką gamę produktów:

Jednostki odzysku ciepła
Nagrzewnice elektryczne typu kanałowego i centrali wentylacyjnej
Systemy wentylatorów strumieniowych
Wentylatory wyciągowe i osiowe
Wentylatory kanałowe, dachowe i kuchenne
Tłumiki i akcesoria do wentylatorów

POLITYKA CIĄGŁYCH INNOWACJI

Nadając priorytet działalności badawczo-rozwojowej, mamy na celu ochronę środowiska poprzez opracowywanie wysoce wydajnych produktów. Jesteśmy, jedną z wiodących firm w swojej branży, dzięki rosnącemu wolumenowi eksportu i ciągłym inwestycjom we własne obiekty. Prowadzimy działalność zgodnie z polityką zrównoważonego rozwoju.

parallax background

Nasze produkty sprzedawane są w ponad 50 krajach na 4 kontynentach poprzez krajowe i zagraniczne kanały sprzedaży i są aktywnie wykorzystywane w wielu ekskluzywnych projektach.